Firemní zápisy na Google a Seznam

Vytvoříme pro vás profesionální zápis do funkčních katalogů firem Google a Seznam.cz. 

Přiveďte nové zákazníky díky adresáři firem na Googlu a Seznamu

Dříve byly všechny firmy ve zlatých stránkách. Těmto časům už ale odzvonilo a vy musíte dát všem vědět, kde vás najdou. A přesně k tomu slouží firemní zápisy na Googlu a Seznamu. Poskytněte svým současným i budoucím zákazníkům veškeré důležité informace. Řekněte jim, na jaké adrese vás najdou, na jaké číslo můžou volat, jakou máte otevírací dobu nebo je přilákejte perfektními fotkami.

Firemní zápisy na Googlu a Seznamu také podporují lokální vyhledávání. Každé firmě tedy vřele doporučuju, aby takový zápis měla. Lokálními zápisy na Googlu dokonce můžeme rozšířit AdWords kampaně. Navíc budete vidět v Google a Seznam mapách a navigacích.“

  • Miloš Novotný, specialista na Google Places a Firmy.cz

Postaráme se za vás o:

  • Vyplnění veškerých údajů, které potřebujete k funkčnímu zápisu na Moje firma (Google) a Firmy.cz (Seznam).
  • Hlídání rozpočtů a plnění stanovených cílů. Váš budget rozložíme mezi jednotlivé kategorie i mezi pobočky. Cíle zvolíme vždy po společné konzultaci.
  • Aplikujeme všechny novinky, aby se váš firemní zápis umisťoval na předních pozicích, a to i v přirozeném vyhledávání.
  • Firemní zápisy pravidelně optimalizujeme. Také se postaráme o lokální propagaci (či celorepublikovou).
  • Aktualizaci všech údajů. Už se nestane, že by se vám zákazník nedovolal z důvodu neplatného čísla nebo třeba nevěděl, že jste přestěhovali prodejnu.

Firemní zápisy slouží jako vizitka vaší firmy. Návštěvníci si zde mohou prohlédnout fotky, ale také přidávat reference. Vyplněným, aktivním firemním profilem se stáváte atraktivnější pro nové zákazníky.

 Budete vždy v obraze. Svěřte nám správu firemních zápisů na Googlu a Seznamu a my vám dáme každý měsíc vědět, jak si vaše firma vede, prostřednictvím podrobného reportu.

 

Napište nám, co vás nejvíc zajímá. Odepíšeme obratem!