Heureka Partnerský program a Ověření Zboží.cz

Heureka Partnerský program a Ověření Zboží.cz

Téměř půl roku jsme netrpělivě čekali na bližší informace ohledně změny Certifikace na Heurece. Nyní jsou změny již jasné a my vám přinášíme pár důležitých informací.

Co se mění

Heureka se rozhodla kompletně ukončit systém certifikace. Všechny aktuální certifikáty budou stále platné do doby jejich vypršení, avšak nebude už možné si je prodloužit. Heureka přislíbila, že s každým, komu se bude blížit expirace certifikátu, se individuálně spojí a probere další spolupráci.

Nově Heureka zavádí Partnerský program, který je určený agenturám, freelancerům, biddingový nástrojům atd.

Jako hlavní výhodu shledáváme možnost rozvíjení vztahu mezi partnery a Heurekou, především v urychlení předávání novinek, intenzivnější komunikace, zavedení pravidelných setkávání a větší promo partnerů. To by mělo partnerům pomoci být ještě efektivnější v nastavování inzerce pro e-shopy.

Za nás tuto změnu vítáme a nebojíme se jí, jelikož jsme testem, který se musel psát pro získání certifikátu, prošli na více než 80% a jelikož s Heurekou úzce spolupracujeme již několik let. Navíc jsme hrdí na to, že našim klientům poskytujeme pouze kvalitní a prověřené služby.

Nově ověřuje agentury i Zboží

Abychom nezapomněli, tak vám přinášíme i další novinku, která se týká Zboží.cz, které také přichází s ověřováním agentur a jednotlivců.

Cílem je umožnit menším agenturám či jednotlivcům prokázat svůj profesionální a transparentní přístup ke správě online marketingových kampaní a zpřehlednit trh agentur pro inzerenty.

Ověřenou agenturu poznáte podle loga programu, které mohou používat na svém webu a v jiných materiálech. A my samozřejmě ověřenou agenturou Zboží jsme.