Novinky na Heurece pod pokličkou

Novinky na Heurece pod pokličkou

Dnes se společně podíváme, co je nového a jak se nám mění jeden z největších zbožových vyhledávačů na českém trhu Heureka.cz

Responzivní vzhled pro všechny

Pod pokličku novinek nahlížíme se zvědavostí a očekáváním, ale zdá se, že vše je připraveno ve správný čas. Nejdůležitější prioritou pro Heureku je v poslední době responzivita.  „Zákazníkům chceme pohodlně na mobilních zařízeních nabídnout stejný obsah jako na desktopové Heurece.“

Toto rozhodnutí s sebou vedlo očekávanou změnu především v mobilní verzi, kde chyběla možnost uživatelského účtu pro pokročilejší zákazníky Heureky. Ze stávajících služeb, byl zachován seznam OblíbenýchHlídání cen a Košík. Nově byl přidán Seznam objednávek s dokumenty pro reklamace nebo případně vracení, možnost uložené karty a přehled recenzí zákazníka.

Heureka uživatelský účet

Přehlednější detail obchodu

Velmi vítanou novinkou je lepší zpracování detailu obchodu. Hodně zákazníků si před nákupem hledá informace o e-shopech, pročítá si recenze a sbírá informace, podle kterých se nakonec rozhodnou pro daný e-shop. Heureka  se správně rozhodla zjednodušit přehled a upravit ho dle námětů e-shopů a zákazníků.

Informace o dopravě

Dalším bodem, který je pro zákazníky klíčový, když vybírají e-shop, je informace o dopravě. A to nejen její cena, ale i možnosti dopravy, které obchod nabízí. „Chtěli jsme proto, aby zákazníci všechny tyto informace měli přehledně na jednom místě, a díky tomu jim tak zjednodušili výběr toho správného e-shopu. Informace o dopravě jsme proto přidali do XML souboru pro e-shopy.

Elastic search

Jelikož je databáze hledání na Heurece obrovská a na českém trhu unikátní, bylo potřeba zapracovat i na zdokonalení vyhledávání. Heureka nově využívá technologii elastic search, výsledky hledání jsou pro zákazníky relevantnější.

Elastic seach nyní na Heureka.cz

Přehlednější domovská stránka

Jak jsme již psali na začátku článku, tak Heureka aktuálně nejvíce pracuje na lepší responzivitě, rozhodla se proto upravit domovskou stránku. Homepage je tak jednodušší a přehlednější pro všechny zařízení.

Nová hlavní strana Heureka.cz

 

Máte dotaz?