Profesionální linkbuilding vás posune ve vyhledávačích

Jednou z cest, která vede k prvním pozicím ve vyhledávání, je SEO. Neméně důležité je však budování zpětných odkazů neboli linkbuilding. Jednoduše řečeno, čím víc dobrých webů bude mít na stránce vložený váš odkaz, tím lépe pro vás. Není to ale jen tak. Vkládání odkazů na nerelevantní weby může tomu vašemu ublížit, proto je vždy lepší nechat budování zpětných odkazů na profících.

„Linkbuilding není náhodné umisťování odkazů na jiných portálech. Je to promyšlená strategie, která obsahuje přesný postup budování zpětných odkazů. Jedině takový linkbuilding má smysl a přinese vašim stránkám kýžený efekt – vyšší návštěvnost, delší dobu strávenou na stránce a více poptávek.“

Proč nechat linkbuilding na nás

  • Provedeme detailní analýzu vašeho webu, analýzu konkurence a naplno využijeme analýzu klíčových slov.
  • Vytipujeme nejvhodnější weby pro budování zpětných odkazů, které budou odpovídat vaší cílové skupině a vašemu oboru. Díky tomu budou zpětné odkazy silnější.
  • Máme k dispozici profesionální nástroje, pomocí nichž zjistíme doménovou a stránkovou autoritu webu, na který vložíme zpětný odkaz.
  • Zajistíme výměnu odkazů s dalšími portály, vkládání vašich odkazů do diskuzí, katalogů, na sociální sítě

Linkbuilding je dlouhodobá činnost, která vyžaduje zkušenosti a spoustu času. Vypracujeme vám podrobnou strategii na budování zpětných odkazů, kontaktujte nás.

Napište nám, co vás nejvíc zajímá. Odepíšeme obratem!