Správa PPC kampaní

PPC reklamy patří mezi nejúčinnější marketingové nástroje, které vám přivedou nové zákazníky. Se správnou strategií se vám investice do PPC kampaní mnohonásobně vrátí. Jsme certifikovaný Google Partner a ověřená agentura Sklik a vaše PPC kampaně si vezmeme do parády. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci – naším cílem je co nejvíce pochopit váš byznys a pomoci mu růst. Spravujeme PPC kampaně s milionovými rozpočty v největších vyhledávačích v ČR i zahraničí.

Proč byste měli nechat vedení PPC reklamy na nás? 

  • Máte to bez starostí. Efektivní vedení kampaní vyžaduje zkušenosti a hlavně čas. My máme obojí. Zatímco vy se můžete věnovat svému byznysu, my vám zajistíme příval relevantních návštěvníků na váš web či e-shop. 
  • Myslíme dopředu. Sledujeme vaši konkurenci a snažíme se být vždy o krok před ní. Základem dobrého vedení PPC reklamy je promyšlená strategie, na jejímž konci je domluvený cíl. 
  • Vždycky víte, jak si vaše kampaně vedou. Každý měsíc se s vámi rádi sejdeme nebo vám zavoláme a předložíme výsledky PPC kampaní. 
  • Máme certifikaci Google a ta se rozhodně nedostává jen tak! Sledujeme trendy, pravidelně optimalizujeme PPC kampaně a hlídáme náklady. Svěřte se do rukou profíků, kteří jsou ve světě PPC jako doma.  

Svěřte nám svoje PPC kampaně do péče. Volejte 775 209 696 (po-ne 8:00-16:00) nebo pište na ivana@webeto.cz.  Spravujeme kampaně s milionovými rozpočty.

Spravujeme PPC kampaně těm, kteří… 

S PPC reklamou ještě nezačali

 

Jste v PPC reklamách úplnými začátečníky? Tak jejich správu nechte na nás hned od začátku. Založíme vám účet a do prvních kampaní vám dokonce dáme kredit 1500 Kč ZDARMA. Pro weby i e-shopy.

 

Potřebují optimalizovat svoje stávající PPC kampaně

 

Už jste zkoušeli rozjet PPC reklamy, ale nepřineslo vám to žádné výsledky? Uděláme audit běžících kampaní a následně je optimalizujeme tak, aby vám přinesly konverze.

 

Chtějí svoje PPC kampaně posunout na další level

 

Máte e-shop a už nějakou chvíli vám PPC kampaně běží, ale chcete víc? Dejte nám je do správy. S e-shopy máme nastavený výkonnostní model, tzn. každý měsíc dosáhnout stanovených cílů při jasně daných nákladech. A posouvat tyto cíle výš a výš.

 

U nás platíte pouze za správu a výkon PPC kampaní. Sami si stanovíte rozpočet, který naši specialisté využijí maximálně efektivně. Založený účet je ve vašem vlastnictví – do účtu tedy máte neomezený přístup.

 

Webeto.cz - Google Partner certifikace Ověřeno Sklik.cz

Napište nám, co vás nejvíc zajímá. Odepíšeme obratem!