Tvorba webových stránek

Vytváříme přehledné webové stránky podle posledních trendů a technologií, které mají jasně daný cíl podle požadavků klienta. Při vytváření webových stránek dbáme na použitelnost webu na všech zařízeních (mobil, tablet, desktop). Při návrhu webu hledíme na hledanost klíčových slov, které charakterizují vaše podnikání. Z daných slov vytvoříme strukturu webu, poté až vytváříme grafiku pro jednotlivé stránky. Kompletní řešení webu důkladně otestujeme.

 

Postup spolupráce

Osobní schůzka – dozvíme se od Vás, co možná nejvíce informací z vašeho podnikání, probereme vizi webu, společně poté sepíšeme vhodná klíčová slova, ze kterých sestavíme strukturu webu, vy nám dodáte veškeré podklady, ze kterých naplníme vaše nové webové stránky. Důležité jsou texty, budeme od Vás potřebovat podkladové texty pro jednotlivé stránky webu, pomůžeme Vám je editovat tak, aby byly lákavé pro zákaznicky a vyhledávače.

Drátěný model webu – nakreslíme Vám náčrt webové stránky, rozmístění jednotlivých prvků na webu, pokud se vám bude návrh líbit, začneme připravovat grafiku webu.

Grafika webu – vytvoříme vám grafický návrh vašeho webu, který společně projdeme, po schválení grafiky, začneme grafiku nasazovat na redakční systém. Váš web bude umístěn na testovací adrese, kde budeme moci sledovat tvorbu Vašeho webu a sepisovat připomínky.

Po dokončení práce na webu, dojde k předání webu a seznámení s redakčním systémem, ukážeme Vám, jak se z webem zachází. Web budete mít kompletně ve Vašich rukách, můžeme editovat veškeré texty a na jednotlivých stránkách. Pokud bude vše v pořádku, převedeme web na ostrou doménu.

Redakční systém, umožňuje kompletní editaci textů, práci s hlavním menu, seznamy, editovat galerie, ceníky, měnit obrázky na jednotlivých stránkách, vkládat vlastní obsah a mnoho dalšího. Nemusíte se bát, nemusíte mít technické znalosti, vše je intuitivní a práci s redakčním systémem zvládne každý, systém je v českém jazyce.

Harmonogram

- úvodní schůzka
- tvorba struktury
- tvorba drátěných modelů pro jednotlivé stránky
- tvorba grafiky
- Kódování, programování (napojení na redakční systém)

Webové stránky budou spuštěny od prvotní schůzky v horizontu několika dní – záleží na rozsahu webu, důležitá je souhra zadavatele (dodání podkladů).

 

 

Napište nám, co vás nejvíc zajímá. Odepíšeme obratem!