Naši klienti

kilpi.cz

"Spolupráce s agenturou Webeto.cz pro nás byla tou nejlepší volbou. Díky ní jsme se na zahraničním trhu posunuli mílovými kroky a dosáhli skvělých výsledků, které jsou stále lepší. Na naší dlouhodobé spolupráci s paní Ivanou oceňuji vynikající flexibilitu, osobitý přístup a profesionalitu. Děkujeme za spolupráci!"

L.H., jednatelka - kilpi4you.com, kilpi4you.at

Darkoviny.cz

"Společnost Webeto.cz nám dlouhodobě spravuje kampaně pro zbožové srovnávače a PPC systémy. Spolupráce zahrnuje také tvorbu a propagaci YouTube video spotů.  Zásadní je pro nás spolehlivost. S výsledky kampaní i celkovým přístupem jsme velmi spokojeni a společnost Webeto.cz můžeme jen doporučit."

 ABEDEO s.r.o. - darkoviny.cz, adarceky.sk

Ketodiet.cz

"S agenturou Webeto.cz spolupracuji již delší dobu na několika projektech a jsem s ní maximálně spokojený. Domluvené činnosti jsou vždy odevzdané v perfektní kvalitě."

Petr Nacházel
IT & Online Marketing Specialist Ketodiet.cz

bauprima.cz

"S Webeto.cz spolupracujeme půl roku. V první fázi naší spolupráce došlo k úpravě našeho e-shopu - vylepšení grafiky, nastavení banerů, zjednodušení objednávacího procesu. Poté se Webeto zaměřilo na SEO optimalizaci a reklamu ve srovnávačích zboží. Díky přesnému cílení reklamy na naše potencionální zákazníky nám nevzrostly náklady na reklamu a i přes poměrně krátkou dobu naší spolupráce se navýšily prodeje našeho e-shopu o víc jak 100%.

Na naší spolupráci si cením vstřícnosti, rychlosti a schopnosti dobře vnímat naše potřeby při realizaci reklamy."
 
František Mašín - Bauprima a.s.

alin-nabytek.cz

"Se službami Webeto.cz a správou online marketingových kampaní jsme velmi spokojeni. Díky automatického bidovacího nástroje došlo ke snížení našich nákladů na 45%, přičemž jsme dosáhli navýšení meziročního obratu 120%. Vše funguje perfektně."

Alin-eshop.cz 

Další klienti

Lekarna.cz

Mojalekaren.sk

Doplnkynamoto.cz

A mnoho dalších...