SEO. Optimalizace, která vyšvihne váš web na přední příčky vyhledávání

Abyste se zobrazovali na předních pozicích v přirozeném vyhledávání, je potřeba webové stránky optimalizovat na hledaná klíčová slova. A přesně to je SEO. Kvalitní SEO optimalizaci vždy předchází vypracování podrobné analýzy klíčových slov. Díky ní přesně víme, jaká klíčová slova implementovat do textu. SEO zahrnuje také řadu aktivit prováděných mimo web.

3 důvody, proč nám svěřit vaše SEO

  • Chceme vás osobně poznat. Společně vytvoříme promyšlenou SEO strategii, která vás posune na první příčky ve vyhledávačích.
  • Ke každému projektu vypracujeme podrobnou analýzu klíčových slov. Tak zjistíme hledanost slov na Googlu i Seznamu.
  • Plníme stanovené cíle. Necháme na vás, zda budete chtít garanci pozice vybraného slova, nebo postupné vypracování na nejvyšší pozice ve vyhledávání.

Jak postupujeme při optimalizaci webu?

Na základě SEO analýzy vsadíme hledaná klíčová slova do těch částí webu, které ovlivňují výsledky vyhledávání. Jedná se například o titulky, popisky obrázků i samotné texty na stránkách. Taková optimalizace umožňuje například i lokální cílení.

Když je tato základní optimalizace hotová, následují další aktivity, jako je například linkbuilding, tedy budování zpětných odkazů, a tím posilování vašeho webu.

 „Počítejte, že se SEO optimalizace neprojeví hned. Zhruba do měsíce ale budou vidět první výsledky. Pozice pravidelně kontrolujeme a dokážeme na ně rychle reagovat a navrhovat další postupy.

 

 

Napište nám, co vás nejvíc zajímá. Odepíšeme obratem!